Grilovací párty nebo food-truck

Pure Taste
Pure Taste

  OK RECEPTY - MENU   Pokud se s námi chcete podělit o Vaše recepty, pak je můžete posílat na tento email: okrecepty@gmail.com

Grilovací párty nebo food-truck

Cateringové společnosti nabízejí různé úrovně a druhy služeb. Možností je opravdu mnoho - na vás je jen vybrat si tu správnou. Zkusili jste už někdy food-truck? S tímto vozítkem je to na párty opravdu zážitek. Již hotové jídlo si však můžete nechat na akci cateringem jen přivést a nebo v případě garden party grilovat přímo na vaší zahradě. Nechte si od cateringové společnosti podat pomocnou ruku oceníte to nejen vy ale i vaši hosté.

 

 food-truck

Jsem vegetarián

Trendy nejen letošního roku dávají přednost zdravému stravování. I maso by se nemělo jíst každý den, a tak se na přední místo v žebříčku hodnot cateringového světa řadí vegan a vegetariánské pokrmy. Pro ty, co trendy v jídle nesledují a rádi si dají dobrou klasiku nabízí catering i jinou sestavu jídel. Vybírat můžete od mořských plodů až po americké burgery!

 

Bez kuchaře to nejde

O to, aby byly chuťové pohárky nejen vaše, ale i vašich hostů jako v sedmém nebi, se postará šéfkuchař. Jen on ví jak jídlo vyšperkovat k dokonalosti.  Důležitá je však i komunikace mezi vámi a odborníky, kteří se specializují na sestavování celého menu pro danou akci. Odměnou za výběr správného kuchaře, který bude připravovat TOP gastronomii, vám budou hlavně spokojení hosté.

 

Čerstvé a lokální suroviny

Zajímá vás odkud cateringová společnost dováží a jak skladuje suroviny, které následně zpracují pro váš raut či jinou akci? Toto je dobré vědět, proto si nezapomeňte zjistit, kde se suroviny (dřív než skončí v ústech vašich hostů) po celou dobu skladovaly, jaký je jejich původ a zdali jsou opravdu čerstvé. Jen čerstvé a lokální suroviny určují prim následně připravovaných jídel. Kvalita je opravdu důležitá, a tak nezbytnou součástí výbavy cateringové společnosti jsou i chladící auta a speciální přepravní gastronomické vybavení. 

 

O zábavu postaráno

Ohnivá "barmanská show", ledové sochy, ohňostroj - překvapte své hosty cateringem vytvořenou zábavou.  Součástí skvělé cateringové akce může být i výzdoba nejen vybraného prostředí, ale i jídelní tabule. Čerstvou květinovou výzdobou nic nezkazíte, naopak dodá vaši akci skvělý vzhled a správnou atmosféru pohodlí. Oživte nejen večerní párty a zapojte své hosty přímo do centra dění např. "ukázka vaření" které se mohou přímo účastnit je správná volba, aby bylo o zábavu pro všechny postaráno.

 

BASTA CATERING  Brno

Pokud se zajímáte o catering brno je pro vás basta catering Brno ta správná volba pro uspořádání firemního rautu či soukromé párty. Zkušený tým vám pomůže, navrhne, zajistí a uskuteční všechny vaše představy o dokonalém cateringu. Uspořádá vaší akci  přímo ve vlastních prostorách nebo ve vámi určených. Stačí si vybrat a profesionální tým se postará o vše ostatní.

 

food-truck
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]
1 2 3 4 5

Vydáno dne 18. 07. 2019 | 796 přečtení |Vytisknout článek | Pošli tento recept/článek kamarádce, kamarádovi ...Grilovací párty nebo food-truck

Sem vložte slova nebo slovní spojení, která vystihují vkládaný článek. V případě nevyužití této části vše vymažte!

Elektronická cigareta

Odpovědná osoba a majitel webu: Jan Žďárek © 2007-2014 | WEBOVÉ STRÁNKY | Elektronická cigareta | CSDR.cz | RSS kanál - k volnému použití na Váš web | Web site powered by phpRS |