Jak vybrat kvalitní hrnec s keramickým povrchem?

Autor: redakce <okrecepty(at)gmail.com>, Téma: Doporučujeme, Vydáno dne: 17. 10. 2016

Dobrá hospodyňka se pozná nejen podle toho co uvaří, nýbrž i podle kuchyňského nádobí, které si pro své kulinářské umění vybere. Velice častou volbou je nádobí s keramickým povrchem. Nabízí hezký design, snadnou manipulaci a plnou funkčnost. Jak ale nejlépe vybrat kvalitní nádobí s keramickým povrchem tak, aby v kuchyni plnilo své povinnosti co možná nejlépe a nejdéle? Pojďte spolu s námi objevit jeho výhody a třeba si i vybrat nový hrnec do kuchyně.

Keramické hrnceCo všechno zvládne keramický povrch?

Předtím, než se pustíte do výběru kvalitního hrnce s keramickým povrchem je důležité zjistit si, co všechno keramický povrch zvládne. Nádobí s keramickým povrchem je oblíbené nejen pro svůj hezký design, nýbrž i pro svou odolnost. Pro jeho plnou funkčnost si vaření s ním opravdu užijete. Toto nádobí lze použít pro jakýkoliv zdroj tepla i pro většinu způsobů přípravy jídla. Lze jej mýt klasicky v myčce a omezovat se nemusíte ani v používání kovových pomůcek, protože keramický povrch jen tak nepoškrábete. Keramický povrch  se nepřepaluje a lze na něm vařit bez použití tuku a vody. Také nepohlcuje pachy a barvy, a tak vám nádobí zůstane dlouho jako nové. Stejně jako příprava jídla je jednoduchá i údržba keramického nádobí. Obvykle jej stačí setřít papírovým ubrouskem. Zdá se, že právě s tímto nádobím můžete dovést vaše kulinářské umění na špici.

 

Chcete spokojenost? Zaměřte se na kvalitu!

V případě, že si chcete vaření v hrnci s keramických povrchem opravdu užít, zaměřte se na kvalitu! Nabídka nádobí s keramickým povrchem je na trhu velká, proto můžete lehce narazit na jeho imitace, které vám v kuchyni udělají akorát neplechu. Kvalitní hrnec s keramickým povrchem poznáte podle:

Sháníte hrnec do kuchyně a definitivně jste se rozhodli pro ten s keramickým povrchem? Vybrat si jej můžete v e-shopu RoyaltyLine.cz. Při výběru však nezapomínejte i na další kritéria, jako je velikost hrnce a počet osob, pro které budete vařit.